Apie mus

Idėja Lietuvoje sukurti Vedų kultūros sostinę Dvaraką kilo Vedų psichologui, ajurvedos gydytojui, šventikui ir bhakti jogui Anantarai das. Anantara das – tai dvasinis vardas, kurio pirmasis žodis reiškia „beribis“, antrasis – „tarnas“. Ir tai bene tiksliausiai apibrėžia Anantaros das misiją: besąlygiškai tarnauti žmonėms, padėti jiems tapti sveikiems ir laimingiems. Dvaraka suteiks šią galimybę – tai bus vieta, kur savęs ieškantys, kenčiantys ir nusivylę žmonės galės nurimti, atsigręžti į save ir su nauja jėga įveikti savo sunkumus.

Degdamas šia savo misija Anantara das įkvėpė prie šio projekto pridėti daugybę žmonių, kurie savo aukomis, tarnyste, darbu kasdien kuria didžiausią Lietuvoje dvasinį miestą. Dvarakos komandą pirmyn veda bendros vertybės, kurios jai leidžia tapti ne ambicingų tikslų siekiančia, bet visų pirma darnia ir nuoširdžia bendruomene, kasdien asmeniškai patiriančia kuriamo projekto misiją. 

Tarnystė. Tai svarbiausias veiklos bruožas, kuris leidžia rastis vieningai, stipriai ir atsidavusiai Dvarakos bendruomenei. Tokioje bendruomenėje nėra titulų ir vadovų, nes kiekvienas narys nuolankiai siekia padėti kitam taip ugdydamas save ir skleisdamas atsidavimo nuotaiką.

Veikla pagal prigimtį. Kiekvienas atliekame tai, nuo ko mūsų širdis dainuoja. Užsiimdami veikla pagal savo prigimtį mes pasiekiame geriausių rezultatų. Dar daugiau. Tai mums suteikia galimybę mėgautis kiekviena darbo akimirka, nes tuomet kuriame ir realizuojame save.

⦁ Besąlygiška meilė. Pats stipriausias saitas, jungiantis žmones ir leidžiantis jiems patirti dvasinio pasaulio skonį yra besąlygiška meilė. Kiekvieną žmogų – kolegą, klientą, pacientą – priimame kaip asmenybę ir sielą, o tai mums leidžia gyventi, kurti ir dalintis nuostabia dvasine atmosfera.